APIE ĮMONĘ

 

UAB „Volvega“ – veržliai besivystanti transporto įmonė, orientuota į rinkos bei technologijų naujoves.

Pagrindinė įmonės veikla – tarptautiniai krovinių pervežimai, ekspedijavimas

Įmonės misija – operatyvus bei saugus krovinių vežimas, klientų poreikių tenkinimas, partnerių pasitikėjimo ir pagarbos pelnymas, optimalus komandinio darbo suderinimas ir organizavimas.

Įmonės vizija – tapti stabilia bei lyderiaujančia transporto kompanija

Įmonės tikslai – optimaliai patenkinti klientą, kurti ilgalaikius santykius su partneriais, naujausiomis motyvacijos priemonėmis stiprinti darbuotojų lojalumą.

UAB „Volvega“ veiklą pradėjo 2000 metais. Šiuo metu bendrovės autoparką sudaro apie 200 ir ekologiškų SCANIA, DAF FT vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis (SCHMITZ, KRONE, KOEGEL) atitinkančiais „Euro 5“ ir „Euro 6“ standartus. Automobilių parkas nuolat atnaujinamas.

2000 m. įmonė tapo Lietuvos Nacionalinės Vežėjų Automobiliais asociacijos „Linava“ nare.

Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau kaip 300 kvalifikuotų darbuotojų (administracijos, vairuotojų-ekspeditorių, techninio aptarnavimo specialistų). Sukurta motyvacijos sistema lemia aukštą personalo lojalumą.

Prioritetinės rinkos:

  • Pervežimai Centrinė Europoja – Pabaltijos šalys (Slovakija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija)
  • Skandinavijos šalys

Visose UAB „Volvega“ transporto priemonėse yra sumontuota moderni palydovinė sekimo ryšio sistema, kuri leidžia stebėti krovinio ir automobilio judėjimo kelią bei kryptį, tiksliai apskaičiuoti krovinio pristatymo laiką.

UAB „Volvega“ atsakomybė pagal CMR konvenciją apdrausta iki 600 000 USD.

UAB „Volvega“ su partneriais-ekspeditoriais dirba pagal nuolatinius kontraktus. Tai leidžia užtikrinti visų užsakymų įvykdymą numatytais terminais.

2r